Experimenty s identitou alebo HOT OFF THE PRESS!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie s mojou. S tou grafickou 🙂  Ako grafický dizajnér som samouk a amatér, o PC som si roky vedela zapamätať ledva to, ako sa zadáva heslo užívateľa. Dnes to nie je zasa o toľko lepšie, ale nová je tá verva, s ktorou vyhľadávam, AKO spraviť veci, ktoré potrebujem spraviť.

Poznáte ten výrok, že kým myseľ hľadá „prečo to nejde“, nachádza prekážky, ale ak hľadá „ako to ide“, nachádza možnosti? Zabudla som, komu výrok patrí, ale nezabudla som jeho obsah. Je veľmi pravdivý 🙂 Takže aj keď sa mi zatiaľ podarilo „iba“ stiahnuť si legálne a zadarmo Photoshop a nájsť zo dva online programy na úpravu fotiek a naštartovať si sama (s poradenstvom blízkych i vzdialenejších známych) výrobu webstránky, som na seba pomerne hrdá 🙂 Ešte pred pár mesiacmi by som neverila, že to budem (vedieť) robiť. Postupujem pomaly, ale nadšene a je to skvelý pocit.

Dnes som si doniesla z copyshopu teplučké novučičké vizitky, cenovky na tovar a pár letákov. Musím povedať, že pocit, keď tlačiareň začala vypľúvať to, čo som si tak pracne dlho doma kombinovala, bol veľmi uspokojivý. Nebude to asi ešte finálna podoba, bude ju treba trochu zjednodušiť (pretože holt grafik začiatočník bude robiť chyby začiatočníka a nadšene napchá na médium čo najviac informácií, bez ktorých nie je možné sa zaobísť), ale je prvá, funkčná, pekná a poslúži v nedeľu na Mamatrhu na Zlatých Pieskoch ako promo.

Čo viac si zatiaľ priať? Hádam ešte aby prišla nejaká tá kúpna sila, oceňujúca hand-made 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 thoughts on “Experimenty s identitou alebo HOT OFF THE PRESS!

  1. KrásnE INŠPIRATÍVNY POST DO BLOGU, PRAJEM TEDA KÚPNU SILU A NECH TO NADŠENIE ZOTRVÁ 🙂

    1. Ďakujem Zuzka, nech sa splní! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *